![Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία Σχολικά προγράμματα](/images/ΚΠΙΣΝ/Παγκόσμια_Ημέρα_Ατόμων_με_Αναπηρία-_Σχολικά_προγράμματα.jpg)
Την Τρίτη 3 Δεκεμβρίου, Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία, το ΚΠΙΣΝ υποδέχεται μαθητές Δημοτικού, Γυμνάσιου και Λυκείου, με ή χωρίς αναπηρία, σε μία σειρά ειδικά σχεδιασμένων αθλητικών δραστηριοτήτων: Ping Pong, Μπάσκετ σε αμαξίδιο, Kung Fu, Ξιφασκία, Boccia.
Δηλώσεις συμμετοχής: 2168091005 και στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχεδιασμός-Υλοποίηση: Αναγέννηση & Πρόοδος
Τα σχολικά προγράμματα του ΚΠΙΣΝ πραγματοποιούνται με αποκλειστική δωρεά του Ιδρύματος Σταύρος Νιάρχος